Otevření, COVID-19 a novinky. Konečně.

17.05.2021 SI KONEČNĚ ZACVIČÍŠ!

Taky jsi tak nadšený, že můžeš konečně jít cvičit a dělat to nejdůležitější pro tvé zdraví? My rozhodně jsme! 

Těch 7 měsíců (s výjimkou cca 2 týdenní přestávky v prosinci) uplynulo a my jsme pomalu zapomněli, jaké to je vidět gym plný fitnessáků?. Takový ten specifický vibe a pocit štěstí, který cestuje nespoutaně místnostmi a dýchá na každého nového příchozího. Leč zklamaní, museli jsme trpělivě vyčkávat na zlepšení epidemiologické situace a snížení tzv. úrovně incidence abychom konečně dostali zelenou. No a je to tu!

Ve fitnessu na tebe čekají další překvapení, které jistě oceníš při svém kardio tréninku. Těšíme se na ohlasy! Dále kromě drobné údržby na place jsme zapracovali na naší digitální identitě a vytvořili tento fajnový web na kterém budeš mít centralizovaný přehled mimo jiné o nejnovějších informacích o COVID-19 opatřeních. Celkem cool viď?? Taky tam najdeš celou prezentaci našeho prostoru, galerii, odkaz na sociální sítě a mnohem víc.

K tomu všemu jsme začarovali s naší otevírací dobu, která ti umožní ve všední dny s výjimkou pondělí odstartovat tvůj den tréninkem u nás již od šesté hodiny ranní. To jsi nečekal, viď?? Pokud jsi ranní ptáče a chceš začít chodit kdykoliv mezi 6-9h ranní, musíme tě požádat o vstup do Fitnessu z parkoviště (boční vchod). Pouze tento ranní vstup bude v naší režii a po 9hodině již můžeš vstupovat do areálu přes hlavní recepci Aquacentra.

Poslední a pro mnohé stěžejní informace je, že se náš tým rozrostl o dva špičkové trenéry s letitými zkušenostmi. Jejich předchozím působištěm byla Sportovní Hala, kde nasbírali potřebné zkušenosti a teď budou nabízet své služby a know-how i tobě! V první řadě si s nimi můžeš domluvit osobní trénink, ať už jsi začátečník nebo pokročilý. Na tréninku s nimi můžeš probrat cvičení, stravu a cokoliv dalšího tě napadne. Tak se podívej do sekce O NÁS, kde ti je rádi představíme?.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.