Výchova a práce s mladou generací je pro nás důležitá.

Naším cílem je naučit mládež správným základům cvičení a techniky, vytvoření zdravých a udržitelných návyků a vzdělávání ohledně přístupu a fungování lidského těla.
Členské výhody

Staň se členem a a získej přístup k pravidelnému měření InBody, skupinovým tréninkům a různým členským akcím!

Cvičení

Nauč se zdravým fitness návykům, správné technice cvičení a rozvíjej svou fyzickou zdatnost.

Komunita

Staň se součástí komunity, která tě bude podporovat a motivovat k lepším výsledkům!

Vzdělávání

Pod vedením mgr. Kristýny Zářecké se můžete těšit na různé workshopy a přednášky zaměřené na fungování lidského těla, správné nastavení sportovních cílů nebo sestavování tréninkových plánů.

Mgr. Kristýna Zářecká

Kineziolog a osobní trenérka

Kristýna je absolventka magisterského studijního programu Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie na Masarykově Univerzitě. Její hlavní doménou je diagnostika, analýza a následný rozvoj pohybových schopností a dovedností sportovců všech úrovní i jedinců se zdravotním omezením.

Technika

Díky bohatým zkušenostem s profesionálními sportovci tě Kristýna naučí správným základům cvičení a následné technice provedení různých cviků.

Rozvoj

Rozvíjej své fyzické dovednosti pod profesionálním vedením v bezpečném a přátelském prostředí.

Vzdělání

Zajímá tě jak funguje lidské tělo? Co je a není vhodné pro regeneraci? Jak si sestavit tréninkový plán a nastavit si cíle? Tak to jsou všechno vědomosti, které ti Kristýna předá skrze workshopy a přednášky.

Pravidelná tělesná analýza na přístroji InBody 370S

Nepostradatelný nástroj pro přesné a komplexní data na základě kterých se dá monitorovat zdravotní stav, tréninkovou a jídelníčkovou efektivitu a činit informovaná a personalizovaná rozhodnutí.
30s měření

Stačí 30 sekund a budeme mít podrobné informace o vašem procentu tělesného tuku, viscerálního tuku, svalové hmotě, kostní denzitě, rovnováze vody a dalšího.

Historie měření

Pro důležité vyhodnocení výsledků a zdravotního stavu, je důležitá historie a pravidelnost měření.

InBody 370s

Jak se přihlásit?

 • 1
  Stáhni dokumenty

  Stáhni a vyplň přihlášku, zdravotní způsobilost a GDPR formulář.

 • 2
  Přines vyplněné dokumenty

  Přines vytištěné a vyplněné dokumenty k nám do fitnessu.

 • 3
  Vítej v klubu!

  Gratulujeme! Teď už nám jen zbývá přihlášku zpracovat a je hotovo!

1. Co všechno potřebuji za dokumenty?

K podání přihlášky je zapotřebí, abychom dostali vyplněnou a podepsanou přihlášku do klubu, zdravotní způsobilost, GDPR formulář a případně prohlášení k žádosti o poskytnutí dotace.

2. Jaké jsou členské výhody?

Jakožto člen klubu Fitness Aquacentrum Junior budeš mít přístup ke společným tréninkům s profesionálním trenérem, pravidelnému měření na přístroji InBody, profesionálním workshopům a konzultacím s fyzioterapeutem.

3. Jak fungují workshopy a přednášky?

Vytváření workshopů a přednášek probíhá ve spolupráci s mgr. Kristýnou Zářeckou a tyto akce budou vždy hlášeny s předstihem. Tématičnost bude proměnlivá na základě aktuálních trendů, koncepce klubu a hlasování uvnitř klubu.

4. Jaké je věkové omezení?

Minimální věk pro přihlášení do klubu je 12 let.

5. Jaké jsou členské poplatky?

Členské poplatky nemáme žádné. Stačí se přihlásit a staneš se členem klubu! Pokud doneseš vyplněné prohlášení k žádosti o poskytnutí dotace, tak se na tebe vztahuje zvýhodněná cena za studentskou permanentku.

Dotaz?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat! Veškeré dotazy se pokusíme zodpovědět do 24 hodin!

Napiš nám!